• VOX UHD 55VYU684
VOX UHD 55VYU684
Ekran Dijagonala ekrana: 55" (139 cm)
Rezolucija: 4K UHD 3840 × 2160 piksela
Tip panela: Direct LED
Odziv slike: 60 Hz
HDR: HLG (Hybrid Log-Gamma)
Smart funkcije Operativni sistem: VIDAA U
Povezivanje: Wi-Fi integrisan
Aplikacije: Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, EON, Deezer, Plex, Web Browser
VIDAA Store: Da
Bluetooth: Da
Video Podržani formati: H.264, H.265
Tuner: DVB-T2/C/S2
Tip tunera: DVB
Audio Snaga zvučnika: 2 × 10 W RMS
Podržane audio tehnologije: Dolby Audio
Priključci / Slotovi HDMI: 3 (jedan sa ARC funkcijom)
USB: 2
Ethernet (RJ-45): 1
Optički audio izlaz: 1
Mini AV ulaz: 1
Izlaz za slušalice: 1
CI+ / PCMCIA slot: 1
Dodatne funkcije Elektronski programski vodič (EPG)
Roditeljska kontrola
Automatsko ugađanje slike i zvuka
Podrška za titlove
VESA standard: 200 × 200 mm
Tip postolja: Nožice
Boja: Crna
Fizičke karakteristike Dimenzije bez postolja: 1230 × 717 × 85 mm
Dimenzije sa postoljem: 1230 × 778 × 215 mm