• HORIZON 50HQ8590U/D QLED 4K UHD Smart TV
Ekran Dijagonala ekrana: 50” (126 cm)
Rezolucija: 4K Ultra HD 3840 x 2160
Tip ekrana: Direct LED
Osvetljenost ekrana: 350 cd/m²
Dinamički kontrast: 3000:1
Odnos stranica: 16:9
Horizontalni ugao gledanja: 178°
Vertikalni ugao gledanja: 178°
Oblik ekrana: Ravni
Smart funkcije Operativni sistem: Google TV
Smart TV aplikacije: Netflix, YouTube, Max, Disney+, SkyShowTime, Amazon Prime Video
Video Analogna televizija: Da
Digitalna televizija: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
HDR podrška: HDR10
Hybrid Log Gamma (HLG)
CI+ interfejs: Da
Reprodukcija videa putem USB-a: AVI, MKV, H.265 / HEVC, VOB, DAT, MP4, 3GP, ASF, WMV
Audio Snaga zvučnika (RMS): 2 x 10W
Audio karakteristike: NICAM Stereo, 5-band ekvilajzer, Dolby Audio, Dolby Atmos
Priključci / Slotovi HDMI priključci: 4x HDMI 2.0
USB portovi: 2x USB 2.0 + 1x USB 3.0
AV ulaz: Da (Mini)
Digitalni audio izlaz (optički)
Izlaz za slušalice
LAN RJ45
CI+ slot
Antenski priključak IEC75
Dodatne funkcije Integrisan WiFi
Blutooth
Funkcije za uštedu energije: Eco Mode, Sleep Timer
Fizičke karakteristike VESA standard: 200 x 200 mm
Dimenzije bez stalka: 1110.9 x 75.2 x 643 mm
Dimenzije sa stalkom: 1110.9 x 279.8 x 677.8 mm
Dimenzije pakovanja: 1210 x 142 x 763 mm