• HAIER H55K800UX 4K LED Smart TV
Ekran Dijagonala ekrana: 55" (140 cm)
Tehnologija panela: LED
Rezolucija: 3840 x 2160
Definicija panela: 4K
Tip panela: D-LED
Stopa osvežavanja: 60Hz
Ostalo: HDR10
Smart funkcije Operativni sistem: Google TV
Google Play prodavnica
Google Assistant
Chromecast
Video Digitalni signal: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Audio Izlazna snaga zvučnika: 24 W
Surround Sound
Dolby Audio
Priključci / Slotovi HDMI 2.1 ulaz: 4
USB 2.0 portovi: 2
Input tjunera: 2
Ulaz za slušalice: 1
Composite Input: 1
Audio Input (deljenje): 1 (deli sa AV)
Ethernet LAN: 1
Bluetooth 5.1
Wi-Fi: 2.4/5G .2T/2R.802.11 a/b/g/n/ac
Dodatne funkcije Gaming režim
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
PVR
Roditeljska kontrola
Fizičke karakteristike VESA dimenzije: 400 x 300
Dimenzije sa postoljem: 1226 x 772 x 265 mm