• THERMALTAKE Napajanje Smart BM2 650W PS-SPD-0650MNFABE-1
Snaga 650W
Konektori
24 pin: 1
8(4+4)pin EPS 12V: 1
8pin EPS 12V: 1
PCI-e 6+2 Pin: 4
SATA: 6
Molex 4 pin: 4
Floppy: 1
Boja Crna
Ostalo
Hlađenje: Aktivno (sa ventilatorom)
Izlazna snaga: 650W
Tip: Polu-Modularno
Oblik (Form factor): ATX (PS2)
Standard: ATX v.2.4
Serftifikat: 80 Plus Bronze
PFC (Power Factor Correction): Active PFC
NAPONSKE GRANE: :
+3.3V: 20A
+5V: 20A
+12V1: 54A
-12V: 0.3A
+5Vsb: 2.5A
SISTEMI ZAŠTITE: :
OVP (Over Voltage Protection): Da
OTP (Over Temperature Protection): Da
Prečnik ventilatora: 14cm
Ostale karakteristike: Sistemi zaštite: OVP/OCP/cTUVus/TUV/CE/FCC/S-mark/EAC/BSMI/C-TICK/CCC
Dimenzije: 150 x 86 x 160 mm (ŠxVxD)
Garancija 60 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha