• NJOY Alpha+ 1000 1000W napajanje PSAT6100A2MCVCZ01B
Snaga 1000 W
Konektori ATX 24pin: 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V): 2(4+4)pin
SATA: 9
Molex 4pin: 3
Ostali priključci: 1x 12VHPWR, 6x 6+2-pin
Boja Crna
Ostalo Osnovne karakteristike
Tip: Active PFC
ATX standard: 12V v2.52
Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold
Efikasnost: 89%
Vrsta kablova: Potpuno modularni
+12V naponske grane
1: 83.3A
Maksimalna kombinovana snaga: 999.6W
Ostale naponske grane
+5V: 20A
+3.3V: 20A
Maksimalna kombinovana snaga: 100W
Hlađenje
Tip: Aktivno
Broj ventilatora: 1
Dimenzije ventilatora: 120mm
Dodatne funkcije: Zero Fan Mode
Fizičke karakteristike
Format: ATX
Dimenzije: 150 x 145 x 86 mm
Masa: 2.37 kg
Ostalo: Flat kablovi
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: NJOY
  • Model: 6422956014223
  • Dostupnost: Na lageru
  • 13.990,00 Din
Tags: NJOY Alpha+ 1000 1000W napajanje PSAT6100A2MCVCZ01B