• COOLER MASTER MWE Gold V3 850W napajanje MPE-8506-ACAG-BEU 5Y
Snaga 850W
Konektori fiksni kablovi
ATX 24pin            24pin
ATX 8pin (EPS 12V)          2x 8(4+4)pin
PCI Express 8pin               4x (6+2) pin
SATA     6
Molex 4pin         3
Ostali priključci  1x 12V-2x6
Boja Klasifikacija efikasnosti  80 Plus Gold
Efikasnost           ≥ 90%
Ostalo Tip          Active PFC
ATX standard     ATX 12V Ver. 3.1
+12V naponske grane
1              70.8A
Maksimalna kombinovana snaga              850W
Ostale naponske grane
+5V        20A
+3.3V    20A
Maksimalna kombinovana snaga              100W
Hlađenje
Tip          Aktivno
Broj ventilatora 1
Dimenzije ventilatora     120mm
Dodatne funkcije             HDB, Brzina: 2400RPM
Fizičke karakteristike
Format ATX
Dimenzije            150mm x 140mm x 86mm
Zakonska saobraznost 60 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: COOLER MASTER
  • Model: 4719512153437
  • Dostupnost: Na lageru
  • 12.250,00 Din
Tags: COOLER MASTER MWE Gold V3 850W napajanje MPE-8506-ACAG-BEU 5Y