• DAHUA LM34-E330C WQHD Curved
DAHUA LM34-E330C WQHD Curved
Ekran
Dijagonala 34"
Tip panela VA
Rezolucija 3.440 x 1.440
Odnos stranica 21 : 9
Vreme Odziva 1ms
Osvežavanje 165Hz
Osvetljenje 350cd/m2
Kontrast 3.000:1
Ugao vidljivosti - Horizontalno 178°
Ugao vidljivosti - Vertikalno 178°
Priključci / Slotovi HDMI 2.0 x 2
DIsplayPort 1.4 x 2
Fizičke karakteristike VESA 75 x 75 mm