• DAHUA LM27-E231 IPS FHD 180Hz
DAHUA LM27-E231 IPS FHD 180Hz
Ekran
Veličina ekrana 27"
Rezolucija 1.920 x 1.080
Tip panela IPS
Pozadinsko osvetljenje E-LED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 1.000:1
Osvetljenje 320cd/m²
Odziv 1ms
Osvežavanje 180Hz
Uglovi gledanja 178° horizontalni, 178° vertikalni
Priključci / Slotovi HDMI 1.4 x 2
DisplayPort 1.2 x 1
AudioOut x 1
Fizičke karakteristike Tilt
VESA 75 x 75 mm
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
DAHUA LM27-E231 IPS FHD 180Hz