• DAHUA LM27-E230C FHD 165Hz AdaptiveSync Curved
Ekran
Veličina ekrana 27 inča
Rezolucija 1.920 x 1.080
Tip ekrana Zakrivljen
Tip panela VA
Pozadinsko osvetljenje Edge-LED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 3.000:1
Osvetljenje 250 nita
Odziv 5ms
Vertikalno osvežavanje 165Hz
Uglovi gledanja 178/178
99%(sRGB)
Priključci / Slotovi
DisplayPort 1.2 x 1
HDMI 1.4 x 2
Audio izlaz 3.5mm x 1
Fizičke karakteristike VESA 75mm x 75mm
Dodatne funkcije Adaptive Sync
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha