• DAHUA LM27-B200S FHD 100Hz
DAHUA LM27-B200S FHD 100Hz
Ekran
Veličina ekrana 27 inča
Rezolucija 1.920 x 1.080
Tip ekrana VA LCD
Tip panela VA
Pozadinsko osvetljenje ELED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 4.000:1
Osvetljenje 250 nita
Odziv 5ms
Vertikalno osvežavanje 100Hz
Uglovi gledanja 178
Paleta boja 16.7 miliona boja
Priključci / Slotovi HDMi 1.4 x 1
VGA x 1
Audio izlaz 3.5mm x 1
Fizičke karakteristike Tilt
Vesa 75x75mm
Ugrađeni zvučnici 2x1W
Dodatne funkcije Low Blue Light
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
DAHUA LM27-B200S FHD 100Hz