• ASUS XG27WCMS ROG Strix QHD Fast VA 280Hz Curved Gaming Monitor
Ekran
Veličina ekrana 27 inča
Rezolucija 2.560 x 1.440
Tip ekrana VA LED zakrivljeni
Tip panela Fast VA
Pozadinsko osvetljenje LED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 3.000:1
Osvetljenje 400 nita, 400 nita (HDR peak)
Odziv 1ms (GTG)
Vertikalno osvežavanje 280Hz
Uglovi gledanja 178-178
Paleta boja 16.7 miliona boja
Priključci / Slotovi
DisplayPort 1.4, Da preko USB-C x 1
HDMI 2.1 x 1
USB tip C (podržava DP režim) x 1
Audio izlaz 3.5mm x 1
Power delivery (preko USB-C) Do 15W
Dodatne funkcije
Anti-glare
HDR10
Trace Free Technology
Extreme low motion blur
Shadow boost
95% of DCI-P3
VESA Display HDR 400
Zakrivljenost 1500R
125%(sRGB)
DisplayWidget
TÜV Flicker-free
TÜV Low Blue Light
Game Visual
Aspect Control
Zakonska saobraznost 3 godine
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: ASUS
  • Model: 4711387530146
  • Dostupnost: Proizvod nije raspoloziv
  • 43.220,00 Din
Tags: ASUS XG27WCMS ROG Strix QHD Fast VA 280Hz Curved Gaming Monitor