• ASUS VG27AQML1A-W TUF QHD Fast IPS 260Hz Gaming Monitor
Ekran
Veličina ekrana 27 inča
Rezolucija 2.560 x 1.440
Tip ekrana IPS LED
Tip panela Fast IPS
Pozadinsko osvetljenje LED
Odnos stranica 16:9
Nativni kontrast 1.000:1
Dinamički kontrast 100.000.000:1
Osvetljenje 400 nita
Odziv 1ms (Gray to Gray)
Vertikalno osvežavanje 260Hz
Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Paleta boja 1.07 milijardi boja
Priključci / Slotovi
DisplayPort 1.4 x 1
HDMI 2.0 x 2
USB 3.2 Gen 1 Tip A x 2
Audio izlaz Izlaz za slušalice x 1
Fizičke karakteristike
Tilt, Swivel
VESA 100mm x 100mm
Zvučnici Ugrađeni
Snaga zvučnika 2x 2W
Dodatne funkcije
Non-Glare
Flicker-free
HDR10
Low Blue Light
Shadow boost
90% of DCI-P3
HDCP
Zakonska saobraznost 36 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: ASUS
  • Model: 4711387523612
  • Dostupnost: Proizvod nije raspoloziv
  • 38.850,00 Din
Tags: ASUS VG27AQML1A-W TUF QHD Fast IPS 260Hz Gaming Monitor