• MILWAUKEE Rotaciona bušilica za metal sa povećanim momentom – HDE13RQX KIT
Tip Rotaciona bušilica
Napajanje Električno
Karakteristike Snaga motora: 950 W
Brzina: 0-850 o/min
Moment: 94 Nm
Stezna glava: 13 mm
Bušenje (drvo / čelik): 13 / 38 mm