• MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 2.5J – M18FHX-552X
Tip Bušilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V HIGH OUTPUT 5.5Ah Li-ion x 2
Sistem: M18 FUEL
Broj udara: 0-4800 u/min
Prihvat: SDS+/ 13 mm
Udarna energija: 2.5 J
VIbracije: 12.9 m/s
Bušenje (drvo / čelik / beton): 28 / 13 / 26 mm
Brzina: 0-1330 o/min
Težina sa baterijom: 4.4 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546361716
  • Dostupnost: Na lageru
  • 104.650,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 2.5J – M18FHX-552X