MILWAUKEE Akumulatorska bušilica sa permanentnim magnetom 18V – M18FMDP-502C
| Tip | Bušilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Karakteristike | Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M18 Brzina: 400 o/min, 690 o/min Prihvat: Weldon 19 mm Bušenje frezerom max: 38 mm Max dubina bušenja: 50 mm Bušenje burgijom do: 13 mm Sila magneta: 8890 N Hod: 146 mm Težina sa baterijom: 13 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4002395136650
- Dostupnost: Na lageru
315.320,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica sa permanentnim magnetom 18V – M18FMDP-502C