• MILWAUKEE Akumulatorska bušilica 12V – M12FPD2-202X
Tip Bušilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 12V 2.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M12
Stezna glava: 13 mm
Moment: 45 Nm
Broj udara: 0-22500 u/min
Brzina: 0-1550 o/min, 0-450 o/min
Bušenje (drvo / čelik / zid): 35 / 13 / 13 mm
Težina sa baterijom: 1.1 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546376628
  • Dostupnost: Na lageru
  • 38.130,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica 12V – M12FPD2-202X