• MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 230mm 18V ONE KEY – M18ONEFLAG230XPDB-122C
Tip brusilice Multibrusilica
Napajanje Akumulatorsko
Broj obrtaja u minuti 6600 o/min
Ostale karakteristike Baterija: 18V HIGH OUTPUT 12.0Ah Li-ion x 2
Prečnik diska: 230 mm
Dubina sečenja: 65 mm
Sistem: M18 FUEL
Težina sa baterijom: 5.4 kg
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4058546564063
  • Dostupnost: Na lageru
  • 149.940,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 230mm 18V ONE KEY – M18ONEFLAG230XPDB-122C