MILWAUKEE Akumulatorska heftalica 18V – M18FNCS18GS-202X
| Tip | Akumulatorska heftalica |
| Karakteristike | Baterija: 18V 2.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M18 Ciklus rada: 900 h Dužina municije: 9.5 - 38 mm Širina municije: 6.35 mm Kapacitet šaržera: 108 heft-municije Težina sa baterijom: 2.8 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546298395
- Dostupnost: Na lageru
98.170,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska heftalica 18V – M18FNCS18GS-202X