MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 5J – M18ONEFHPX-552X
| Tip | Bušilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Karakteristike | Baterija: 18V HIGH OUTPUT 5.5Ah Li-ion x 2 Sistem: M18 FUEL Broj udara: 0-4600 u/min Prihvat: SDS+/ 13 mm Udarna energija: 5 J (EPTA) VIbracije: 6.9 m/s Bušenje (drvo / čelik / beton): 30 / 13 / 32 mm Brzina: 0-800 o/min Težina sa baterijom: 5.2 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546346898
- Dostupnost: Na lageru
129.090,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica SDS+18V 5J – M18ONEFHPX-552X