• MAX MAX Podni ventilator Max MFI-101-110W
Tip Industrijski podni ventilator
Karakteristike Snaga:110 W
Prečnik: 18 inča (≈ 45,7 cm)
Boja: Hrom
Rezim rada: 3 nivoa brzine
Aluminijumske lopatice, stabilna baza, dužina kabla: 50 cm, veličina lopatice: 440 mm