• HP Probook 450 G9 (Pike Silver) FHD IPS, i7-1255U, 32GB, 512GB SSD (674N1AV/32 // Win 11 Pro)
Ekran
Veličina ekrana: 15.6"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.080
Format rezolucije: Full HD
Tip panela: IPS
Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: Intel® Core™ i7
Model procesora: i7-1255U
Broj jezgara procesora: 10
Broj logičkih jezgara (niti): 12
Radni takt procesora: 1.7 GHz (4.7 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel® Smart cache
Memorija
Memorija (RAM): 32GB (2x16GB)
Tip memorije: DDR4
Radni takt memorije: 3.200MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta Intel® Iris® Xᵉ Graphics
Operativni sistem Windows 11 Professional
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: WIFi 6 11ax (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
3 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power);
1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1);
1 headphone/microphone combo;
1 AC power;
1 RJ-45;
1 HDMI 2.1b
Kamera HD 720p privacy camera
Audio Dual stereo speakers, dual array microphones
Baterija HP Long Life 3-cell, 51 Wh Li-ion
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 359.4mm x 233.9mm x 19.9mm