• HP EliteBook 660 G11 (Pike silver) WUXGA IPS, Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD (A37D2ET/16)
Ekran
Veličina ekrana: 16"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: WUXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: anti-glare, 300 nits, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: Intel Core Ultra 5
Model procesora: 125U
Broj jezgara procesora: 12
Broj logičkih jezgara (niti): 14
Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.3 GHz)
Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache
Memorija
Memorija (RAM): 16GB (2x8)
Tip memorije: DDR5
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 512GB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta Integrated Intel® Graphics
Operativni sistem Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6E 11ax (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
2 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4);
2 USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power);
1 HDMI 2.1;
1 stereo headphone/microphone combo jack;
1 RJ-45 (LAN)
Kamera FHD 1080p
Baterija HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 358.8mm x 251.3mm x 16.3mm