• LENOVO ThinkPad Universal USB-C Dock (40AY0090EU)
Tip Dock
Karakteristike
Performanse:
Resolucija (max.) 3840 x 2160 at 60 Hz
Efektivna snaga (W): 65 W
Dimenzije: (Š x V x D) 171 x 31 x 80 mm
Težina: 0.34 kg
Pakovanje uključuje punjač (90 W), USB Type-C kabl