• HP Punjač za laptop HP 19V 4.74 HR07474C 01PL4
Tip Punjač za laptop
Karakteristike
Punjač najnovije generacije: Da
Prenaponska zaštita izlaznog napona: Da
Prekostrujna zaštita izlazne struje: Da
Kućište od ABS-a koje minimalizuje uticaj vode i vlage: Da
Switching power supply elektronika: Da
Stabilisan DC napon bez surge pikova: Da
Zaštitu od kratkog spoja: Da
Termo zaštita Da
Naponski kabl u kompletu: Da
Tehnička specifikacija:
Ulazni napon: 100-240V
Izlazni napon: 19.0 V DC
Izlazna struja: 4.74A
Izlazna snaga: 90w
Priključni konektor: 7.4*5.0mm sa pinom
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: HP
  • Model: 8605032402062
  • Dostupnost: Na lageru
  • 1.620,00 Din
Tags: HP Punjač za laptop HP 19V 4.74 HR07474C 01PL4