• ASUS AD280-00E(ADP-280EB F) 280W 20V 14A univerzalni adapter za laptop
Tip Adapter (punjač) za laptop
Karakteristike
Utičnica: AC (šuko)
Snaga: 280W
Voltaža: 20V
Amperaža: 14A
Upotreba: ASUS gaming laptopovi
Fizičke karakteristike
Dimenzije: 180mm x 82mm x 25.4mm
Masa: 640g
Boja: Crna
Dužina kabla: 1.2m
Zakonska saobraznost 24 meseca
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: ASUS
  • Model: 4711387654231
  • Dostupnost: Proizvod nije raspoloziv
  • 9.710,00 Din
Tags: ASUS AD280-00E(ADP-280EB F) 280W 20V 14A univerzalni adapter za laptop