• ISKRA ERO električno rende 750W IE-EP82-750
Karakteristike
Napajanje: 230-240 V~ / 50 Hz
Snaga: 750 W
Obrtaji:16.500 min-1
Dubina reza: 0-3.0 mm, dubina V žleba 1 / 3 / 5 mm
Širina reza: 82 mm
Dužina kabela: 1.9 m
Masa: 4.1 kg
Garancija 25 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha