• ISKRA Brusilica za zidove ''žirafa'' DS750-225
Tip Brusilica za rad
Napajanje Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Karakteristike
Snaga: 750 W
Obrtaji: 900-1.800 obr/min-1
Pribor:
Vreća za prašinu,
usisna cev (2 m),
6 x brusni list
Masa: 7 kg
Dimenzije:
Dužina sa ručkom 170 cm,
225 mm (brusna ploča),
2.5 mm (prečnik vibracionog kruga)