• ISKRA Brusilica za zidove 710W DS710-180
Tip brusilice Brusilica za zid
Napajanje 220-240 V~ / 50 Hz
Broj obrtaja u minuti 1200-2700 obr/min-1
Ostale karakteristike
Snaga: 710 W
Pribor:
Vreća za prašinu,
usisna cev (2 m),
6 x brusni list
Masa: 3.5 kg
Dimenzije: 180 mm (brusna ploča)
Garancija 25 meseci
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: ISKRA
  • Model: 3830042568933
  • Dostupnost: Na lageru
  • 8.950,00 Din
Tags: ISKRA Brusilica za zidove 710W DS710-180