• GORENJE Štapni usisivač SVC252GFR
Model SVC252GFR
Tip Štapni
Snaga
Usisna snaga: 22 W
Snaga motora: 155 W
Dotatne funkcije LED osvetljenje
Soft start
Boja Crvena
Ostalo
Skladištenje prašine: Posuda za prašinu
HEPA filtracija: Da
Napredna funkcija: HEPA Filtracija
Zapremina kese/posude: 0.5 l
Nivo buke: 75.2 dB
Karakteristike baterije: 25.2 V