• COOLER MASTER MWE Gold V3 750W napajanje crno (MPE-7506-ACAG-BEU)
Snaga Ukupna snaga 750 W
+12V linija 62.5 A (≈ 750 W kontinuirano)
ATX standard ATX 12V v3.1
Efikasnost 80 Plus Gold (≥ 90%)
Active PFC da
Konektori ATX 24-pin 1x (matična ploča)
CPU EPS 8-pin (4+4) 2x
PCIe 6+2 pin 4x
12V-2x6 (PCIe Gen5) 1x
SATA 6x
Molex 3x
Tip kablova fiksni (non-modular)
Boja Crna
Ostalo Format ATX 150 × 140 × 86 mm
Ventilator 120 mm HDB (hidrodinamički ležaj)
Zaštite OVP UVP OCP SCP OPP OTP
Hlađenje aktivno, jedan ventilator
Radna efikasnost stabilna pri gaming i high-load opterećenju
ATX 3.1 kompatibilnost (GPU moderni standard)
Zakonska saobraznost 60 meseci
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha
  • Brand: COOLER MASTER
  • Model: 4719512153284
  • Dostupnost: Na lageru
  • 10.910,00 Din
Tags: COOLER MASTER MWE Gold V3 750W napajanje crno (MPE-7506-ACAG-BEU)