Biton Electronics LED napajanje 24V 250W JAH-A250-24
| Tip | LED napajanje |
| Boja | - |
| Karakteristike | Model / Tip JAH-A250-24 Nazivni Ulazni Napon 170-240 VAC Nazivni Izlazni Napon 24V DC Nazivna Snaga 250W Nazivna Izlazna Struja 10,5 A Materijal Aluminijum Dimenzije 225*70*40 mm Temperatura Okruženja (ºC) -40° - 85°C IP Zaštita IP 20 |
| Garancija | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Zagarantovana sva prava po Zakonu o zaštiti potrošača.
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.