• BEKO FBE66000DS Električnii šporet
Model FBE66000DS
Tip ploče Ploča sa ringlama
Energetska klasa A
Ostalo Tip rerne: Konvencionalna
Zapremina: 66 l
Gril: Da
Dodatne funkcije rerne: Mehaničke komande, 6 različitih funkcija
Potrošnja energije (konvencionalno): 0.99 kWh/ciklus
Potrošnja energije (ventilatorsko): 0.79 kWh/ciklus
Broj grejnih zona ploče: 4
Grejne zone ploče: 2x Ø145mm - 1000W, 2x Ø180mm - 2000W
Podržane tehnologije: Rashlađivanje ventilatorom
Čišćenje: SteamShine (čišćenje vodenom parom)
Ostalo: Svetlo u rerni, Staklo na vratima koje se može skinuti
Pakovanje: 1 standardni pleh, Žičana polica
Boja Sivo-crna
Dimenzije Širina: 600 mm
Visina: 850 mm
Dubina: 600 mm