• BEKO FBS66001WD Električni šporet
Model FBS66001WD
Tip ploče Ploča sa ringlama
Energetska klasa A
Ostalo Tip rerne: Konvencionalna
Zapremina rerne: 71 l
Broj programa za pečenje: 4
Čišćenje: SteamShine - čišćenje vodenom parom
Nosači za police u 5 nivoa
Oprema za rernu: 1 standardni pleh, žičana polica
Grejne zone ploče
Prednja leva zona: Ø220 mm - 2000 W
Zadna leva zona: Ø145 mm - 1000 W
Prednja desna zona: Ø80 mm - 450 W
Zadnja desna zona: Ø180 mm - 2000 W
Boja Bela
Dimenzije Širina: 600 mm
Visina: 850 mm
Dubina: 600 mm