• BEKO FBS66000WD Električni šporet
Model FBS66000WD
Tip ploče Ploča sa ringlama
Energetska klasa A
Ostalo Tip rerne: Konvencionalna
Zapremina rerne: 73 l
Broj programa za pečenje: 4
Čišćenje: SteamShine - čišćenje vodenom parom
Podržane tehnologije: Rashlađivanje ventilatorom
Nosači za police u 5 nivoa
Oprema za rernu: 1 standardni pleh, žičana polica
Grejne zone ploče
Ø180mm - 2000W
Ø180mm - 1500W
2x Ø145mm - 1000W
Boja Bela
Dimenzije Širina: 600 mm
Visina: 850 mm
Dubina: 600 mm