MILWAUKEE Akumulatorska glodalica 18V – M18FTR8-0X
| Karakteristike | Sistem: M18 FUEL Prihvat: 6 mm, 8 mm Brzina: 31000 o/min Kapacitet uranjanja: 50 mm Težina sa baterijom: 2.1 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |