• MILWAUKEE Akumulatorska bušilica sa permanentnim magnetom 18V – M18FMDP-502C
Tip Bušilica
Napajanje Akumulatorsko
Karakteristike Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2
Sistem: M18
Brzina: 400 o/min, 690 o/min
Prihvat: Weldon 19 mm
Bušenje frezerom max: 38 mm
Max dubina bušenja: 50 mm
Bušenje burgijom do: 13 mm
Sila magneta: 8890 N
Hod: 146 mm
Težina sa baterijom: 13 kg
Captcha
  • Brand: MILWAUKEE
  • Model: 4002395136650
  • Dostupnost: Na lageru
  • 315.320,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska bušilica sa permanentnim magnetom 18V – M18FMDP-502C