MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ONE KEY – M18ONEFSAG125XPDB-502X
| Tip brusilice | Ugaona brusilica |
| Napajanje | Akumulatorsko |
| Broj obrtaja u minuti | 8500 o/min |
| Ostale karakteristike | Baterija: 18V 5.0Ah Li-ion x 2 Sistem: M18 Prečnik diska: 125 mm Dubina sečenja: 33 mm Težina sa baterijom: 2.7 kg |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
- Brand: MILWAUKEE
- Model: 4058546346263
- Dostupnost: Na lageru
68.130,00 Din
Tags: MILWAUKEE Akumulatorska brusilica 125mm 18V ONE KEY – M18ONEFSAG125XPDB-502X